n-fast

n-FasT Test Kitini Nereden Alabilirim?
[email protected] adresine mail atarak ya da 0312 285 85 09 nolu telefonu arayarak teklif isteyebilirsiniz.
n-FasT Test Kiti'nin teknik yeterliliği konusunda bilgi alabilir miyim?
n-FasT Test kitinin bağımsız laboratuvar test sonuçlarına, kayıt bilgilerine ve buna benzer diğer tüm teknik dokümana yukarıda bulunan n-FasT Teknik Yeterlilik butonundan ulaşabilirsiniz.
n-FasT Test Kiti nasıl bu kadar hızlı? Bu bir hızlı test kiti mi?
n-FasT Test kiti sürüntü örneği alındıktan sonra çalışma prensibi gereği 30 dakika içinde sonuç verebilmektedir. Bir nükleik asit tespit kiti olan n-FasT piyasada hızlı test kiti olarak bilinen antikor testlerinden tamamen farklı çalışır. n-FasT PCR reaksiyonunun hızlandırılmış halidir, bu sebeple hızlı ve güvenlidir.
n-FasT PCR cihazlarında çalışmaz mı?
n-FasT kiti PCR tabanlı reaksiyonu daha hızlı gerçekleşen bir teşhis kitidir bu sebeple Kuru Termal Bloklarlarda (Isıtıcı Blok) çalışabildiği gibi PCR için kullanılan Thermal Cycler cihazlarda da kullanılabilmektedir.
af051ade-09d9-4b62-89d4-9ec8d5b806b5
Nanografi Nano Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilen ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde testlerinden başarıyla geçen, Halk Sağlığı Merkezi tarafından onaylanan n-FasT Covid-19 teşhis kiti tarama testlerinde büyük kolaylık sağlayacak. n-FasT adı verilen teşhis kiti yoğun bir ARGE çalışmasının ardından muadillerinde olan bütün niteliklerden çok daha yüksek bir performans ile üretildi. PCR cihazı ile veya Kuru Termal Blok (Kuru Isıtıcı) ile reaksiyon swab işlemlerinin ardından 30 dakikalık bir sürede sonuç veriyor. İleri nano teknoloji malzemelerinin desteği ile ortaya çıkan n-FasT mevcut olarak dünyada yürüyen tüm kit çalışmalarından daha üstün performans değerleri gösteriyor.


Tüm dünyayı sarsan ve insanlığın ortak gündemi haline gelen Covid-19 pandemisi ve bu pandemi ile mücadele önleyici çalışmalarda olduğu gibi teşhis çalışmalarında da büyük bir ARGE seferberliği başlattı. Nanografi mühendislerinin gayretleri ile başarıyla geliştirilen n-FasT teşhis süreçlerinde sadece PCR cihazlarına bağlılığı ortadan kaldırarak, swab alma işlemine müteakiben hasta başında 30 dakika içerisinde sonuç alabilme imkânı veriyor. Solunum yollarından bulaşan rahatsızlıklarda en güvenli tanı yöntemi olarak ağız ve burundan sürüntü alma usulüne göre başlayan test süreci n-FasT teknolojisinin etkin çözümü ile pratik bir şekilde tamamlanıyor. Zaman ve finansman tasarrufunun yanında uygulama kolaylığı ile de etkin bir ürün olan n-FasT laboratuvar yöntemlerine dayanan bir tarama test kiti olarak hızlı ve güvenilir test kiti ihtiyacına önemli bir cevap olacak. PCR cihazı veya onun yerine taşınabilir, kullanımı kolay bir Termal Blok sayesinde reaksiyonun gerçekleştirildiği n-FasT teşhis kiti diğer tüm PCR test kitlerinin başarı oranları ile rekabet edebilecek kabiliyette bir doğruluk oranına sahip. Reaksiyon sonucu matematiksel bir analizin yorumuna bağlı kalmaksızın gözle görülebilecek bir şekilde renk değişimi dikkate alınarak değerlendiriliyor ve böylelikle zaman tasarrufunun yanında kullanımda kolaylık sağlamasıyla da hasta başında uygulama imkânı sunuyor.
nanografi-genetics
lab2_pic40

Tüm testlerinden başarı ile geçip Hacettepe Üniversitesi’nde klinik deneyleri gerçekleştirilen ve Halk Sağlığı Merkezi tarafından analizleri tasdik edilen n-FasT teşhis kiti Sağlık Bakanlığı ilgili makamlarınca onaylandı. Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi onayı bulunan Nanografi Nano Teknoloji A.Ş. güvencesi ile ihtiyaçlara cevap verecek. Uzman mühendisleri, araştırmacıları, satış destek uzmanları ile Nanografi Nano Teknoloji A.Ş. biyoteknoloji çalışmalarını Covid-19 ile mücadelede önleyici ve teşhis çalışmaları üzerinde sürdürmeye devam ediyor.

n-FasT Teknik Yeterlilik Dosyasında bulunan tüm belgeler:
 • Tıbbi Cihaz Satış Yetki Belgesi Ve Çalışma Belgeleri
 • Ürün Takip Sistemi Firma Kaydı
 • Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Onayı
 • Yerel Etik Kurul Kararı
 • Hacettepe Üniversitesi Klinik Çalışma İzin Onayı
 • Hacettepe Üniversitesi Klinik Çalışma Sonuç Raporu
 • ÜTS ürün kaydı
 • IVD Uygunluk Beyanı
 • CE Uygunluk Beyanı
 • ISO Uygunluk Beyanı
 • N-FasT Prospektüs
 • N-FasT Sorun Giderme Kılavuzu
 • Mağaza