Referanslar

Nanografi Nano Teknoloji AŞ, 2011 yılında bir Nanoteknoloji şirketi olarak Karbon Nanotüpler (CNT) ve Grafen gibi kritik nanomalzemeler üretmek ve bu malzemeler üzerinde yerel bir pazar oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Çeşitli karbon nanotüp türlerinin başarılı bir şekilde üretilmesinden sonra, nanotüpler, metal oksitler, karbürler, kil nanoparçacıkları de dahil olmak üzere farklı nanomalzemelerin üretilmesi üzerine yerel finansman ajansları ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen projelerde uygulamaları üzerinde çalışmaya başlamıştır.

2015 yılında yerel pazarın taleplerinde oluşan artışı görerek yeni nesil hafif yapı malzemelerinden uçaklar için yüksek performanslı kompozitlere kadar müşteri taleplerine göre nanomalzemelerin yeni uygulamalarını geliştirmeye başlamıştır. Eşzamanlı olarak, Grafen ile ilgili ürünler piyasaya sürülmüştür.

Şimdiye kadar, kapsamlı Ar-Ge çalışmaları, saygın üniversitelerden yeni işbirlikçiler ve dünyaca ünlü şirketlerle yapılan yeni tedarikçi sözleşmeleriyle ürün çeşitliliğimizi ve güvenilirliğimizi artırmak için çok çaba sarf ettik. Son olarak, geniş ürün ve hizmet yelpazemiz dünya çapında müşterilerimiz için kullanılabilir hale getirdik.

Ürünlerimiz dünya çapında +50'den fazla ülkede kullanılmaktadır. Müşterilerimizden bazıları:

Mağaza