Grafen Nokta Teknolojisi Altından Sonra Fişeklere de Uygulanabilecek

Nanografi bünyesinde geliştirilen “grafen nokta” teknolojisi, savunma sanayisi için kullanıma sunuluyor. Bu özel teknoloji, mermi gibi mühimmatlardan elektroniğe, araç yedek parçalarından kozmetiğe kadar geniş bir yelpazede uygulama potansiyeline sahip. 

Grafen nokta teknolojisi ürünlerin sahte olup olmadığını saniyeler içinde tespit edebilme kabiliyeti sayesinde ürün güvenliğini artıyor. Grafen nokta teknolojisi ilk olarak altın üzerinde test edildi ve piyasaya sürülen altınların sahteciliği gibi olumsuz durumların önüne geçildi. Bu teknoloji, ürün güvenliğini sağlamasının yanı sıra marka korumasını da artırarak ürünlerin menşei ile ilgili güveni sağladığından ürünler, yerel ve uluslararası pazarlarda güvenle dolaşabilir.

Haberin devamı: https://www.aa.com.tr/tr/bilim-teknoloji/mermi-altin-gibi-izlenebilecek/2969238

Grafen Nokta Nedir?

Dünya ilk kez, altın üzerine doğrudan uygulanan yüksek teknoloji ile geliştirilmiş Grafen Nokta yeni bir standart belirliyor. Yenilikçi yaklaşımıyla altının yüzeyine doğrudan uygulanabilen özel bir işaretleme teknolojisi sunuyor. Bu devrim niteliğindeki teknoloji, silinemez, görünemez ve kopyalanamaz özellikleriyle altınlarınızı korumak için en uygun seçenek haline geliyor. Nanografi’nin yüksek teknoloji laboratuarlarında, alanında uzman ve deneyimli bilim insanları tarafından geliştirilen bu teknoloji, altın işaretleme ve marka koruma konusunda üstün bir güvenlik sunuyor. 

Grafen Nokta markalarınız ve ürünleriniz üzerinde benzersiz güvenlik sağlar.

Dünyada ilk kez Ahlatcı Metal Rafineri Altınlarında - Grafen Nokta

En dayanıklı, hızlı ve güvenli Marka Koruma teknolojisi

Grafen Nokta, marka koruma teknolojisinde çığır açan yeniliklere öncülük ediyor. Tüm sektörlerde yer alan markalar için önem arz eden sahtecilik ve dolandırıcılığa karşı en dayanıklı, hızlı ve güvenli marka koruma teknolojisi olarak öne çıkıyor. Son derece güvenli uygulaması, üretim tesislerine kolay kurulumu ile üretim sürecine ekstra zaman maliyeti eklemeden sahtecilik ve dolandırıcılığa karşı benzersiz güvenlik önlemleri sağlıyor.

Görünemez, kopyalanamaz ve silinemez özellikleri sayesinde ürünün estetik çekiciliğinden ödün vermeden UV ışığı altında göz alıcı bir etki sunuyor.

Grafen Nokta görünemez, kopyalanamaz ve silinemez özellikleri sayesinde ürünün estetik çekiciliğinden ödün vermeden UV ışığı altında göz alıcı bir etki sunuyor.

Grafen Nokta Nerelerde Kullanılabilir?

Grafen Nokta, marka koruması için çok yönlü bir çözüm ortağı olarak çeşitli sektörlerde uygulanabilir. 

Kullanım Alanları:

  • Tüm banknotları ve diğer para biçimleri, 
  • Pasaportlar gibi değerli belgeler, 
  • Kozmetik ürünleri, 
  • Güneş gözlükleri, 
  • Araç parçaları, 
  • Giyim ürünleri, 
  • Aksesuarlar, 
  • İnşaat malzemeleri, 
  • Tüm metaller, 
  • İlaçları ve daha fazlasına uygulanabilir. 

Geniş kapsamlı yetenekleriyle özgünlük, bütünlük ve kalite sağlayan Grafen Nokta, endüstriyel ve akademik ürünlerde her seviyede marka koruma çözümleri sunar.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak için Bize Ulaşın

nanografi_logo_siyah-_1_234