NG Chemicals, özel amaçlı kaplamalar ve ihtiyaca yönelik yarı iletken katkılama çözümleri sunan departmanımızdır. Yılda 100 tonun üzerinde grafen üretim kapasitesi ve yüksek teknolojik imkanlar ile ortaya çıkardığımız ürünlerimiz savunma sanayisi, havacılık, metal kaplama ve tekstil sektörlerindeki özel gereksinimleri karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Zorlu çalışma koşullarında ve çevresel aşırılıklarda üstün yağlama sağlayan, Micronkote ve C-Kote adlarını verdiğimiz AFC’lerimiz diğer yağlayıcıların başarısız olduğu kullanımlarda uygulanmak üzere ekonomik ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır ve yapılan testlerde piyasadaki en yüksek performans değerlerine ulaşmıştır.

Micronkote AFC’lerin diğer yağlayıcılara karşı avantajları:

  • Toz, kir, nemden etkilenmeyen kuru, temiz yağlama
  • Yaşlanma, buharlaşma, oksidasyon olmadan ömür boyu yağlama
  • Galvaniz gibi yüzey işlemleri olmadan pas önleme
  • Metallerde/plastiklerde yanıcı olmayan, lekelenmez koruma
  • Tam yük taşıma yetenekleri için kontrollü film kalınlığı
  • Uzun süreli kapanmadan sonra bile tamamen etkili yağlama

Nanografi tarafından özel olarak üretilen ve savunma sanayisinin gereksinimlerini karşılayacak Phantom-019 adını verdiğimiz IR yansıtıcı kaplamalarımız ise CARC özelliklerine, mükemmel görünür opaklığa, yüksek kızılötesi yansımaya sahiptirler. Kimyasal tepkimeye girmezler, ısıya ve ultraviyole ışığa karşı dayanıklıdırlar.

 
 
 

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak için Bize Ulaşın