NANOGRAFİ'Yi KEŞFEDİN

Hakkımızda

2011 yılından bu yana 100’den fazla ülkenin pazarında edindiğimiz tecrübe ile nano ve mikro parçacıklar, grafen, karbon nanotüp, wafer, sputter gibi ileri teknoloji malzemeler üretiyoruz ve tedarik ediyoruz.

NG Materials, NG Chemicals ürün gruplarımız altında bulunan 4000’den fazla ürünümüz ve yenilikçi bakış açımız ile Dünya’nın en büyük teknoloji ve sanayi şirketlerine, üniversitelere ve enstitülere üretim/Ar-Ge desteği sağlıyoruz.

Grafen’in seri üretimine Dünya’da ilk başlayan şirketlerden biri olmanın getirdiği tecrübemiz sayesinde mevcut üretim modellerinin aksine, ödüllü “yeşil grafen” projemiz kapsamında çevre dostu bir şekilde yüksek kaliteli ve düşük maliyet ile grafen üretimi gerçekleştiriyoruz.

Ahlatcı Holding çatısı altında, yeniliğe olan tutkumuzu takip ederek geleceğin teknolojik gelişimlerini önceden tespit ediyor ve çözümler geliştiriyoruz. Bugüne kadar projeye özel çözümlerimiz ile hizmet sağladığımız binlerce değerli çalışmaya verdiğimiz desteğin gururuyla büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Yaşama değer katan yüksek teknoloji çözümlerinin sürdürülebilir teknoloji sağlayıcı ortağı olmak

KEK-EK-6 09.06.2021/00/00/

Kalite Politikamız

Nanografi Nano Teknoloji A.Ş. olarak faaliyet gösterdiğimiz ürünlerin üretim alanında belirli ilkeler ve amaçlar edindik. 

Neden Nanografi?

Ürün Çeşitliliği

Farklı alanlarda ve projelerde kullanılmak üzere tasarlanmış 4000’den fazla yüksek teknoloji ürünü

Projeye Özel Çözümler

Farklı projelerin özel ihtiyaçlarına yönelik, istenilen boyut ve miktarlarda sipariş verebilme olanağı.

Hızlı Teslimat

Yenilikçi üretim teknikleri, gelişmiş teknolojik imkanlar ve uzman satış ekibi sayesinde kısa sürede ürün temini.

Çevreci Üretim

Nanografi’nin ödüllü ve yenilikçi yeşil üretim metoduyla kaliteden ve hızdan ödün vermeden çevreci üretim.

Müşteri Desteği

Sürekli koordinasyon halinde bulunan, alanında yetkin ve tecrübeli üretim ve operasyon ekipleri sayesinde satış öncesi ve sonrası hızlı destek.

Uluslararası Tecrübe

Uluslararası Tecrübe Almanya, Estonya, ABD ve Türkiye olmak üzere dört farklı lokasyonda müşteri destek merkezleri ve 100’den fazla ülkeye ihracat yapmış olma birikimi.

Referanslarımız

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak için Bize Ulaşın