Holey Süper Grafen- Nanografi Nano Teknoloji A.Ş.

Nanografi’nin yüksek teknoloji laboratuvarlarında geliştirilen Holey Süper Grafen, bilinen akademik adıyla holey grafen, ileri malzeme teknolojilerinde bir devrim yaratmaya hazırlanıyor.

Nanografi tarafından geliştirilerek üretilmeye başlanan Holey Süper Grafen, halihazırda seri üretim altyapısı ile yüksek teknoloji şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.

Grafen Nokta Teknolojisi Altından Sonra Fişeklere de Uygulanabilecek

Nanografi bünyesinde geliştirilen “grafen nokta” teknolojisi, savunma sanayisi için kullanıma sunuluyor. Bu özel teknoloji, mermi gibi mühimmatlardan elektroniğe, araç yedek parçalarından kozmetiğe kadar geniş bir yelpazede uygulama potansiyeline sahip. Grafen nokta teknolojisi ürünlerin sahte olup olmadığını saniyeler içinde tespit edebilme kabiliyeti sayesinde ürün güvenliğini artıyor. Bu teknoloji, ürün güvenliğini sağlamasının yanı sıra marka korumasını da artırarak ürünlerin menşei ile ilgili güveni sağladığından ürünler, yerel ve uluslararası pazarlarda güvenle dolaşabilir.

Nanografi tarafından geliştirilen yüksek performanslı batarya ekipmanı

Nanografi profesyonelleri mini insansız hava araçlarının (İHA) zorlu koşullarda performans kaybı olmadan görev yapmasını sağlamak için bir çözüm geliştirdi.

Nanografi’nin havacılık standartlarına uygun bir şekilde geliştirdiği batarya ısıtıcısı, ilk defa Zyrone Dynamics’in hava araçlarına entegre etmesiyle mini İHA’lar yüksek irtifalarda ve düşük sıcaklıklarda performans kaybı yaşamadan görev yapabilecek.

Ahlatcı Holding'ten Deprem Bölgesine 100 Milyon TL

AHLATCI HOLDİNG bünyesinde faaliyet gösteren AHLATCI Eğitim Sağlık ve Yardım Vakfı tarafından depremden 2 saat sonra yola çıkartılan 7 tır dolusu yardım paketine ek olarak 36 tır insani yardım malzemesi bölgeye ulaştırıldı. 6 Şubat 2023 Pazartesi saat 04:17’de merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan, 7,7 büyüklüğündeki, Kahramanmaraş, Gaziantep, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay illerinde ağır hasara, can ve mal kaybına yol açan depremde, gerek devletimizin imkânları, gerekse ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşlarının bölgedeki çalışmalarıyla yaralar sarılmaya devam ediyor.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak için Bize Ulaşın