Ng materials, grafen, karbon nanotüp, alttaşlar, püskürtme hedefleri, batarya ekipmanları ve batarya uygulamaları için hammaddeler gibi ileri teknoloji malzemelerin üretiminden ve geliştirilmesinden sorumlu departmanımızdır. Ürettiğimiz bu ileri teknoloji malzemeler mekanik dayanımı, ısıl iletkenliği, elektrik iletkenliği ve yoğunluğu açısından daha gelişmiş ve güçlenmiş ürünlerdir.

CVD metodu, grafen kaplamalar, özel nanoteknolojik malzemeler ve ultrasonik kaplama yöntemleri kullanarak ürettiğimiz korozyona, çizilmeye ve darbeye dayanıklı yüksek teknoloji ürünlerimiz alanında uzman bilim insanları ve mühendislerin uzun çabaları sonucunda tamamen Nanografi bünyesinde tasarlanmıştır ve üretilmektedir.

Nanografi’nin sunduğu yüksek teknoloji, havacılık, savunma, kimya, otomotiv gibi endüstriyel alanlarda ya da üniversitelerde, enstitülerde, araştırma merkezlerinde ve akademik çalışmalarda kullanılabilir.

Malzeme ve yüksek teknoloji desteği sunduğumuz bu alanlardaki Ar-Ge/Ür-Ge çalışmalarının hassas gereksinimleri doğrultusunda, kullanıcının özel ihtiyaçlarına uygun şekilde ve boyutta üretim ve tasarım yapmaktayız.

Ürün temini dışında, yüksek performanslı malzemeler, nanoteknoloji, nanomalzemeler, nanopartiküller, nanokompozitler, nanopartikül katkılı plastik malzemeler, CVD ve PVD sistemleri konusunda; Proje Geliştirme, Proje Yürütme ve Danışmanlık hizmeti vererek, projelerinize en üst seviyede katkıda bulunmayı amaçlamaktayız.

Yüksek kaliteli, özelleştirilebilir ve çevreci metotlarla ürettiğimiz 4000’den fazla ürünümüzü dünyanın her yerine hızlı nakliye desteği ile ulaştırıyoruz.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak için Bize Ulaşın