Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı
IDEF 2023

Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı IDEF 2023

Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı IDEF 2023’te, 25-28 Temmuz 2023 tarihleri arasında ileri teknoloji çözümlerimizi ve Türk Savunma Sanayisine değer katan proje ve ürünlerimizi deneyimlemek için standımızı ziyaret edin.

Nanografi Nano Teknoloji olarak 2011’de kurulduğumuzdan bu yana ileri malzeme çözümleri ve ürün gruplarımızın altında bulunan 5000’den fazla ürünümüz ve yenilikçi bakış açımız ile Dünya’nın en büyük teknoloji ve sanayi şirketlerine, üniversitelerine ve enstitülere üretim/Ar-Ge desteği sağlıyoruz. Başta Türkiye olmak üzere 100’den fazla ülkenin pazarında edindiğimiz tecrübe ile kritik yüksek teknoloji gereksinimlerini karşılıyor ve yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyoruz.

Endüstri ve akademi ile eş zamanlı iş birliği içerisinde olmanın avantajlarından yararlanarak, yeniliğe olan tutkumuzu takip ediyor, geleceğin teknolojik gelişimlerini önceden tespit ediyor ve çözümler geliştiriyoruz. Bugüne kadar projeye özel çözümlerimiz ve geliştirdiğimiz teknolojiler ile binlerce değerli çalışmaya verdiğimiz desteğin gururuyla büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Nanografi'nin Grafen Çözümleri IDEF 2023'te

Grafen-Nanografi

Türkiye’nin ilk ve dünyanın en büyük ve en yüksek performanslı grafen üretim tesisi ile küresel ihtiyaçlara çözüm sunuyoruz. Dünyada grafeni çevre dostu yöntemlerle ve düşük maliyet ile seri üretimine başladığımız günden bu yana grafenin üstün özellikleri ve global deneyimimiz ile ileri teknoloji çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

IDEF 2023’te yüksek teknoloji çözümlerimizle tanışmak ve detaylı bilgi almak için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

IDEF 2023'te Sizi Neler Bekliyor?

Grafen Nokta ile tanışın

En dayanıklı, hızlı ve güvenli marka koruma teknolojisi “Grafen Nokta” yeniliklere öncülük ediyor.

Grafen Nokta, tüm sektörlerde yer alan markalar için önem arz eden sahtecilik ve dolandırıcılığa karşı en dayanıklı, hızlı ve güvenli marka koruma teknolojisi olarak öne çıkıyor. Son derece güvenli uygulaması, üretim tesislerine kolay kurulumu ile üretim sürecine ekstra zaman maliyeti eklemeden sahtecilik ve dolandırıcılığa karşı benzersiz güvenlik önlemleri sağlıyor. Görünemez, kopyalanamaz ve silinemez özellikleri sayesinde ürünün estetik çekiciliğinden ödün vermeden UV ışığı altında göz alıcı bir etki sunuyor. Standımızı ziyaret edin ve bu teknoloji ile erkenden tanışın.

CKOTE ve MICRONKOTE ile tanışın.

Korozyona ve darbelere karşı yüksek teknoloji kaplama çözümleri CKOTE ve MICRONKOTE‘u keşfedin.

Dayanıklılığı, ısı ve korozyon direnci, renk seçenekleri ile zorlu ortamlarda kullanılan ekipmanlar için yüksek teknoloji kaplama çözümleri geliştiriyoruz. Siz de bu çözümler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için IDEF 2023’te standımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yerlileştirilen kritik batarya ekipmanı “Batarya Isıtıcı (Battery Heater)” teknolojisi IDEF 2023’te sergilenecek.

Geçtiğimiz günlerde lansmanını gerçekleştirdiğimiz Yerli Batarya Isıtıcı (Battery Heater) teknolojimizi IDEF 2023’te sergiliyoruz. Zorlu koşullar altında bile batarya performansını optimize etmek ve güvenliği sağlamak için tasarlanan batarya ısıtıcı teknolojimiz ile tanışmak için standımızı ziyaret edebilirsiniz.

Grafen Katkılı Plaka

Grafen katkılı koruyucu plaka “GRAKOR” IDEF 2023’te. 

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) koordinasyonu ile yerli ve milli çözümlerin üretilmesi kapsamında, ileri malzeme çözümlerimizi savunma sanayiimize entegre ediyoruz. Bu kapsamda grafen ürününün benzersiz özelliklerinden faydalanarak güçlendirilmiş bir plaka elde ettik. Gerek güçlü bir koruma sağlaması gerekse de yerlileştirilmiş ve düşük maliyetli bir çözüm sunmayı amaçladığımız “Grakor’u” siz de IDEF 2023 standımızı ziyaret ederek daha yakından inceleyebilirsiniz.

IDEF 2023 Ne Zaman ve Nerede Düzenlenecek?

16. Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı IDEF 2023, 25-28 Temmuz 2023 tarihleri arasında, İstanbul’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.